Facebook’ta Beğenmeyi Kaldırma!

Orhan Demir 23 Kasım 2011 0

Kutuyu kaldırmanız mümkün olmayabilir. fakat orada görüntülenmesini istemediğiniz sayfaya tıklayarak “beni hayranlarından çıkar” veya “beğenmekten vazgeç” linkine tıkladığınızda sayfayı beğenmekten vazgeçebilirsiniz. böylelikle beğendikleriniz kısmındagörünmez.

Başka sitelerdeki “Beğen” veya “Tavsiye et” düğmeleri, Facebook ile ilgili “Paylaş” düğmelerine ve yıllardır internette görmüş olabileceğiniz diğer hizmetlere benzer şekilde çalışır. Bu düğmeler, bugün bir sitede bir restoranı veya internet sitesini nasıl değerlendirebiliyorsanız, benzer şekilde basit bir eylemde bulunarak bir içerikle ilgilendiğinizi herkese ifade etmenize olanak sağlar. Düğmelere tıklamayı tercih etmediğiniz takdirde hiçbir şey olmaz ve bu düğmeleri kullanabilmek için önce Facebook‘a giriş yapmış olmanız gerekir. Beğendiğiniz şeyleri kimlerin görebileceğini kontrol edebilirsiniz.

“Beğen” veya “Tavsiye et”e tıkladığınızda, düğme koyulaşarak bir şeyi beğendiğinizi veya tavsiye ettiğinizi gösterir. Facebook‘ta ise, Facebook‘ta bir şeyi beğendiğinizde olduğu gibi, profilinizde bir haber belirir ve bu haber arkadaşlarınızın Haber Kaynağı’nda gözükebilir. Dilerseniz, beğenmeyi kaldırmak için tekrar “Beğen”e tıklayabilirsiniz.

Beğenmeleriniz ve tavsiyeleriniz, diğer Facebook sosyal eklentileri aracılığıyla da (Aktivite Akışı veya Tavsiyeler gibi) düğmeye tıkladığınız internet sitesinde arkadaşlarınıza gözükebilir. Bazı siteler, bir şeyi beğendiğinizde veya tavsiye ettiğinizde size yorum ekleme seçeneği de sunabilir.

Bazı durumlarda, bir kitap, film veya atlet gibi gerçek dünyadan bir şeyi beğendiğinizde, Facebook’ta bir Sayfa beğendiğinizde olduğu gibi bu bağlantı profilinizin bir parçası haline gelir. Profilinizin “Bilgiler” sekmesinde görünürler ve Haber Kaynağı’ndan güncellemeleralabilirsiniz. “Bilgiler” sekmesini düzenleyerek veya bir şeyi beğendiğiniz internet sayfasına dönüp beğenmekten vazgeçerek birbağlantıyı istediğiniz zaman tamamen kaldırabilirsiniz.

en çok aranan kelimeler:

beğendiğim sayfaları gizleme, beğenileri gizleme, beğenileri kaldırma, facebook beğendiğim sayfalar, facebook beğeni gizleme, facebook beğenileri gizleme, facebook beğenileri kaldırma, facebook beğenileri silme, facebook da beğenileri gizleme, facebook da beğenileri silme, facebook sayfa beğenileri kaldırma, facebook ta beğeniyi kaldırma, facebook yorum ve beğenileri gizleme, facebook yorumlar ve beğenmeler, facebookta beğendiğim sayfaları gizleme, facebookta beğendiğim sayfaları nasıl silerim, facebookta beğeni gizleme, facebookta beğenileri gizleme, facebookta beğenileri kaldırma, facebookta beğenileri silme, facebookta yorumları gizleme, facede beğenileri gizleme, facede beğenileri silme, yorumlar ve beğenmeler, yorumlar ve beğenmeler facebook

 

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.