Facebook’ta Nasıl Camera Açabilirim!

Orhan Demir 24 Kasım 2011 0

Kullanıcılarına daha kolay ve kusursuz bir iletişim platformu sunmak için ‘Mesajlar’ arayüzünü devamlı geliştiren Facebook, “Video Araması” (Video Calling) ve “Grup Sohbeti” (Group Chat) özelliklerini de devreye soktu.

Facebook ayrıca “Sohbet” (Chat) bölmesinin tasarımında da kullanıcılarına kolaylık sağlayacak yenilikler yaptı ve bu yenilikleri resmi blog sayfasında yayınladı.

Yeni uygulamaları geliştiren ekipteki mühendislerden Philip Su, Facebook’un blog sayfasında yer alan yazısında “Video Araması” (Video Calling) ve “Grup Sohbeti” (Group Chat) özelliklerinin devreye girişini duyurdu ve ilk bilgileri paylaştı.

Facebook görüntülü sohbet arama hizmetini nasıl kullanacağınızı buradaki sayfadan öğrenebilirsiniz. Facebook videolu konuçma hizmetini buradaki sayfadan tanıtıyor.

en çok aranan kelimeler:

facebok sesli webcam konuşma, facebook, facebook görüntülü chat, facebook görüntülü konuşma, facebook görüntülü sohbet, facebook group chat video calling, facebook grup sohbeti, facebook konferans, facebook sesli görüşme, facebook video arama, facebook video araması, facebook video araması nasıl yapılır, facebook video calling özelliği, facebookta nasıl webcam açılır, facebookta webcam açma, yeni sohbet penceresi facebook

 

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.