Rüyada balkon yıkamak görmek

Orhan Demir 22 Temmuz 2012 0

Rüyada balkon yıkamak görmekRüyada balkon yıkamak görmek

 

Rüyada balkon yıkamak görmek
Merhaba, rüyamda esim balkon yıkıyor, cıplak, sadece kilot var beyaz ben ona havlu götürüyorum. Onu sarıyorum, “kimse seni böyle görmesin” diye.
Sonra benim kız cocugum oluyor, yeni yürüyor, annem var yanında, yemek yediriyor, annem bakıyor, esimle sarmas dolas merdivenden indik ikimiz.
Bu arada bir kümes görüyorum, cesitli tavuklar var, yem veriyorum ben, cocuklar geldi, genc kızlar, esim kümeste bedenini temizliyor, ben utandım “cocuklar cıkın” dedim, cıktılar.
Esim benle beraber olmak istiyor, yanlız cinsel organı cift oluyor, beli gelmiyor. Bir odada soba yanıyor, orası banyo oluyor, ben orda cek yat oluyor 4 saat yatmısım ve yıkanıyorum, 2 kadın geliyor, biri sagımda biri solumdan, bunlar bizim gelinler oluyor, bana sigara yakıyorlar, “ic dediler”, sigara bir uctan bir uca yol gibi yanıyor, almamla atmam bir oluyor.
Tesekkür ederim yorum bekliyorum.
İpuçları : balkon yıkamak, banyo, bedenini temizlemek, beraber olmak, beyaz kilot, çekyat, cinsel organ, çıplak, çocuk bakmak, çocuklar, gelinler, genç kızlar, havlu, havlu götürmek, havluyla sarmak, kız çocuğu, kümes, merdivenden inmek, sarmaş dolaş, sigara yakmak, Tavuklar, utanmak, yanan soba, yem vermek, yemek yedirmek

 

Sponsorlu Bağlantılar
Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.