Rüyada cennet gibi deniz görmek

Orhan Demir 19 Temmuz 2012 0

Rüyada cennet gibi deniz görmekRüyada cennet gibi deniz görmek

 

Rüyada cennet gibi deniz görmek
Rüya temaları : deniz kenarı, beyaz kumlar, kumsal, pırıl pırıl kumsal, palmiye ağaçları, kuş sesleri, pırıl pırıl deniz, denizin dibini, çok fazla balık, eski nişanlımı, selamlaşmak, sohbet etmek, vedalaşıp ayrılmak
İyi günler, ben 43 yaşında, evli, 3 çocuk sahibi, küçük bir işletme sahibi bir beyim. Ben neredeyse hiç rüya görmem. Ama iki gün üst üste rüya gördüm.
İlk gördüğüm rüya, cennet gibi güzel bir deniz kenarında idi, hani şu kartpostallarda olan muhteşem güzellikteki yerlerden biri gibi, bir deniz kenarındaydım, kumsal beyaz kumlarla kaplıydı, tertemiz pırıl pırıl bir kumsaldı.
Kumsalda çok güzel palmiye ağaçları vardı, etraftan güzel kuş sesleri geliyordu, havada çok güzeldi ne sıcak nede soğuktu. Denizde ne mavi nede yeşil renkteydi. Deniz çok temiz pırıl pırıl ter temizdi. Denize baktımmı dibi görünüyor suyun içinde çok fazla balık yüzüyordu. Rüyamda gördüğüm bu yer çok temiz muhteşem güzellikte çok huzurlu bir yerdi. Ben orada çok mutlu vede çok huzurluydum.
İkinci rüyamda ise eski nişanlımı gördüm. Onunla yolda karşılaştık selamlaştık güzel güzel sohbet ettik yan yana biraz yürüdük. Ben onunla yıllar sonra karşılaştığım için çok sevindim, onunda benimle konuşurken yüzü hep gülüyordu. Bana beni gördüğüne çok sevindiğini söyledi. Sonrada vedalaşıp ayrıldık.
Saygıdeğer yorumcu baştan belirtiğim gibi ben neredeyse hiç rüya görmem. Ancak size anlattığım bu rüyaları iki gece üst üste gördüm. İlk gördüğüm rüya deniz kenarında olanıydı o rüyayı perşembeyi cumaya bağlayan gece ikinci rüyamıda cumayı cumartesiye bağlayan gece gördüm.
Saygıdeğer site yöneticileri ve rüya yorumcuları, şimdiden yorumlarınız için sizlere çok teşekkür eder hayırlı uğurlu günler dilerim.
Sevgi ve saygılarımla

 

Sponsorlu Bağlantılar
Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.