Rüyada Deniz manzaralı ev görmek

Orhan Demir 12 Ağustos 2012 0

Rüyada Deniz manzaralı ev görmekRüyada Deniz manzaralı ev görmek

 

Rüyada Deniz manzaralı ev görmek
Rüya başlığı : nehir, deniz manzaralı ev
Ruya detayı : Merhaba.
38 yaşında anne burcum aslan
Sular damlayan bir alt geçitten geçiyoruz. Bayrammış sanki ama biz parasızız.
Bilmediğimiz bi yer gene trakya tarafları sanki. ırmağın üzerinden köprüden karşıya geçiyoruz. Derken tıpkı italyan evlerindeki gibi kenarları çiçeklerle bezenmiş. merdivenlerden çıkmaya başlıyoruz.
Kocaman bir ev. son basamaklara doğru kenarlar domates dalları dolu,bikaçtanesi olgunlaşmış. Uzanıp bi tane koparmak üzereyken ev sahibi çıkıyor. Kapı önünde üstü kapalı bir bahçesi var çok büyük değil ama, asma domatesler bir sürü sebze meyve yetiştirmiş.
O dar alanı çok güzel değerlendirmiş. Aş eren hamile bayanlar gibi, herşeyden tatmak istiyoruz. Ev sahibi kadın bize nezaketen biraz ikramda bulunuyor, fakat çok gönüllü değil.
Evden bir kadınla, erkek daha çıkıyor gizlice bizlere bişeyler vermek istiyorlar ev sahibi farkediyor, rahatsız olduğunu gizleyemiyor. Direk söylemesede gitmemizi istediği belli.
Ev yüksekce bir uçurumun kenarında. Nehir,köprüden sonra gittikce yükselen bir kanyonun arasından yaklaşık 1 kilometre sonra denizle buluşuyor. Hemen bikaçyüz metre öncesinde çağlayan var. Manzara müthiş. Bir ömür boyu büyük bir huzurla yaşanabilecek biyer. Bikaç basamak iniyoruz ama kopamıyorum geri dönüyorum, farkediyorumki ev eski bir saray . Tüm eve yetişemediği ve çok büyük geldiği için kış bir bölümünü kapatmış, denize bakan tarafı kullanıyor.

 

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.