Rüyada Eski karısını görmek

Orhan Demir 25 Temmuz 2012 0

Rüyada Eski karısını görmekRüyada Eski karısını görmek

 

Rüyada ayrıldığı eşini, boşandığını karısını, eski eşini görmek ; Şu anda yaşadığınız benzer bir ilişki yada birliktelikte bir olay nedeniyle kendinizi mutsuz hissettiğinizi, mutsuzluk yaşadığınızı veya hiç olmak istemediğiniz bir durumda kendinizi bulduğunuzu ve bundan rahatsızlık hissettiğinizi simgeler.
Bu rüya alternatif olarak güncel yaşamınızda bir şey yada birinin, eski eşinize hissettiğiniz güzel duyguları hatırlattığını işaret eder.
Rüyada eski eşini özlemek, eski karısını merak etmek, eski eşini aramak ; sizin eski eşinizle yaşadığınız hataları yeniden yaptığınızı ve aynı tepkiler vermeye devam ettiğinizi, yeni ilişkinizde bilinçsizce eski kalıpları tekrarlamakta olduğunuzu işaret eder.
Rüyada vefat etmiş karısını, ölmüş eşini görmek ; mevcut ilişki veya birlikteliğinizde eski eşinizle yaşadığınız benzer davranış kalıpları hakkında sizi uyaran bir mesaj verebilir. Aynı hataları tekrarlamamak böylece daha önceki ilişkide öğrendiğiniz dersleri şimdiki ilişkinizde uygulamanız gerektiğini ifade eder.
Rüyada boşandığı eski eş ile cinsel ilişkiye girmek : o kimseye karşı sevginizin devam ettiğini, ona karşı dahada şefkatli, yardımsever davranacağınızı gösterir.
Rüyada vefat etmiş eş ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek : mirasla ilgiliş bir haber alacağınızı işaret eder.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.