Rüyada eski kız arkadaşın kardeşi görmek

Orhan Demir 16 Temmuz 2012 0

Rüyada eski kız arkadaşın kardeşi görmekRüyada eski kız arkadaşın kardeşi görmek

 

Rüya başlığı : eski kız arkadaşın kardeşini gömrmek
Öncelikle kendime ait bilgileri paylaşmak istiyorum ardından rüyamı anlatacağım.
6 Nisan 1985 doğumluyum, erkeğim, boyum 1.70, Genel olarak neşeli ama maddi problemlerden dolayı bazen sıkıntılı zamanlar yaşıyorum.
Rüyamı saat sabah 9:00 10:00 gibi gördüm ve yaklaşık 2-3 senedir gördüğüm herhangi bir rüyamı hatırlamıyorum. Rüyamda eski kız arkadaşımın kardeşini gördüm.
Eski kız arkadaşım ile yüksek münasebetimiz olmuştur 2003 te başlayan ilişkimiz 2 sene sürdü daha sonra sessiz sedasız gitti. Arada bir görüştük en son 2010 yılında. Bana aşık olduğunu söyledi ve 2 ay sonra annesi kanser olunca beni sebepsiz bıraktı ki annesi ile aramız hiç iyi olmamıştır. Geçenlerde facebook sayfam tanıyor olabileceğiniz kişilerde eski kız arkadaşımı önerdi baktım bi erkekle fotoğrafları vardı.
Rüyamda Eski kız arkadaşımın kız kardeşi ile bir caddede yürürken karşılaştık hava güzeldi günlük bir yaşamdan kesit gibi. Sadece eski kız arkadaşımdan konuştuk.
Bana eski kız arkadaşımın 5 Çocuğu olduğunu söyledi çok şaşırdım sonra 2 tanede torunu var dedi ( Kız arkadaşım 24 nisan 1988 doğumludur ) çok ciddi olduğunu fark ettim, herhangi bir şekilde benimle dalga geçmiyordu. Sonra rüya o şekilde bitti.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla
İpuçları: eski arkadaş, kız arkadaş, kız kardeş, cadede yürümek, güzel hava, çocuğu olmak

 

Sponsorlu Bağlantılar
Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.