Rüyada kapandığını görmek

Orhan Demir 23 Aralık 2012 0

Rüyada kapandığını görmekRüyada kapandığını görmek

 

Rüyada kapandığını görmek
Konu : Ruyada kapanmak açıklaması
Mesajınız : Bir gece ruyamda kapandimi gørdum ve namaz kilmaya gidecekdim, ama abdestim bozuldu ve biran önce annemin gelmesini beklerken kizdim anneme, cunku ulasamadim telefondan ve oylecelikle abdest alamadim.
Kendi anneme o kadar sinirlendim ki, o gelince gørmek istemedim ve toplum icinde kacmaya calisdim, cunku eger konusursam dahada cok sinirlenirim diye.
Kacmaya calisirken gizle bir yola girdim ve carsidaki toplumdan kacdim ama annem beni gördu ve arabayla oraya surdu ve arabandan cikarken elinde silahla cikip uzerime tuttu ve uc kere attes etti ve ucuncude vuruldum.
Bu benim icin cok karmasik bir ruya oldu ve nette silah cok iyi oldu yaziliyor ama silah sesi bulamadim. Bu ne anlamina geliyor? yardimci olabilirmisiniz?
İpuçları : abdest bozulması, abdestin bozulması, anneye kızmak, namaz kılmak, namaza gitmek, kapanmak rüya tabiri, kapanmak rüya açıklaması, kapanmak rüya anlamı, kapanmak neye delalet eder, kapanmak ne manaya gelir, kapanmak neyi gösterir, kapanmak ne demektir, kapanmak rüya yorumu, kapanmak rüya meali nedir, kapanmak neyi işaret eder

 

Sponsorlu Bağlantılar
Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.