Rüyada kırmızı kalem görmek

Orhan Demir 17 Haziran 2012 0

Rüyada kırmızı kalem görmekRüyada kırmızı kalem görmek

 

Rüyada kırmızı kalem görmek
Rüya unsurları : eski arkadaş, hamile arkadaşı, mağazada çalışmak, bebek, elinde defter, sarı kaplı defter, bir şeyler yazmak, açık çanta, çantaya bakmak
26 bayan evliyim muhasebeci ve satış danışmanıyım
Merhaba
Rüyamda beraber çalıştıgım sonra işten ayrılan bir arkadaşımı gördüm, 5 yıl beraber çalıştık sonra ayrılınca kırgınlıklardan dolayı konuşmadık.
Ben magazada çalışıyorum, o rüyamda magazaya gelmiş ve ben o ayrıldıktan sonra onu hiç görmedim, hamileydi bizim işe tekrar gelmiş başlamış, bende yanımda çalışan arkadaşa bak bu benim 5 sene çalıştıgım kişi diyorum, ona kırgın oldugumdan sormuyorum ama aklımdan o bebegi nereye bıraktı diye geçiriyorum.
Onun elinde bir defter, sarı kaplı, sayfaları bembeyaz, çizgisi birşeyler yazılı ama kırmızı kalemle onunla konuştukça ya birşeyler yazıyor yada yazdıkları çiziyor, bilmiyorum hep şüpeli gibi bakıyor ama benim içimde beni o kadar üzmesine ragmen kin falan yok sonra içimden diyorum ki bir tuvalete gitsinde bende ne yazdıklarına baksam. Defteri yazdıktan sonra çantasına koyuyor çanta açık, kapalı degil, tam bakacakken uyanıyorum.
Bunu bana yorularsanız çok sevinirim ben bu kişi bayadır rüyamda falan görmedim uzun süre sonra böyle görünce etkilendim teşekkürler

 

Sponsorlu Bağlantılar
Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.