Rüyada Kız isteme görmek

Orhan Demir 04 Temmuz 2012 0

Rüyada Kız isteme görmekRüyada Kız isteme görmek

 

Rüyada kız istemek, Kız isteme, kız istenmesi, en sık görülen, en çok aranan rüya tabiridir
Rüyayı gören bir kız ise :
* Bazı rüya tabircisi bunu olumlu olarak yorumlamaktadırlar. Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak yada yakın bir zamanda bu erkekle karşılacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.
* Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir.
Rüyayı gören bekar erkek ise :
Evlenmek istediği kızı ve ailesini zorladığı, acele ettiği anlamındadır. Gelişmeleri biraz daha zaman bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder.
Görücü olmak, görücü gitmek, başkası için kız istemek hayatta rehberlik, önderlik, yol göstericilik gibi bazı alanlarda olağanüstü yeteneklere sahip olduğunuzu ve bu yönünüzle çevrenizin daima beğenisi kazandığınızı, çevrenizki insanları kontrol etme, yönlendirme konularında başarılarınızı simgeler.
Rüyada kız istemek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki enkız istemekeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.
Bu sayfada kız istemek kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.
kız istemek rüyası tabiri, yorumu, izahı deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.
İpuçları : istendiğini görmek, kız istediklerini görmek, kız istediğini görmek, kız istemek rüya tabiri, kız istemek rüya açıklaması, kız istemek rüya anlamı, kız istemek neye delalet eder, kız istemek ne manaya gelir, kız istemek görmenin anlamı, kız istemek neyi gösterir, kız istemek ne demektir, kız istemek rüya yorumu, kız istemek neyi işaret eder

 

Sponsorlu Bağlantılar
Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.