Rüyada kusan bebek görmek

Orhan Demir 13 Eylül 2012 1

Rüyada kusan bebek görmek

 

Rüyada kusan bebek görmek
Merhaba rüyamda çok küçük bir bebek kızmı erkekmi emin değilim ama erkek sanırım; elimle tutuyorum çok küçük olduğu için korkarak iki elimle göğsümden ileri mesafede tutmaya çalışıyorum o ara debelenmeye başlıyor “ya biri” diyor “ya ben” anlıyorum kusması lazım ve tutuş şeklimden kusamıyor, göğsüme doğru yatırıyorum (ayaktamıyım oturur vaziyettemi hatırlamıyorum) ve süt gibi beyaz sahlep koyuluğunda (yani su gibi değil) üzerime kusuyor.
Ondan sonra çok rahatlıyor, arkadaşım ve annesi varmış yanımda ve bebekte arkadaşımın galiba, bende “olsun bişey olmaz, kussun” diyorum (bu arada arkadaşımın gerçekte yeni bir bebeği oldu).
arkadaşımın annesi kustuğu süt beyazı sıvı çenesine filan bulaşınca bebeğin önlüğümü artık benim gömleğimmi hatırlamıyorum onu gösterip “silsene” diyor ben tabi zaten bebeği normalde tutmaya korkan biri olduğum için korkarak siliyorum falan ama devamını hatırlamıyorum.
Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

 

One Comment »

  1. zehra 27 Kasım 2012 at 07:23 -

    Evimizi taşıyorduk ben bir arkadaşımdan yardım etmesini söyledim oda yeni doğmuş bebegiyle ve hanimiyla bize geldiler cocuk bir anda kustu yorum alabilirsem sevinirim saygılarımla Zehra

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.