Rüyada lila görmek

Orhan Demir 04 Temmuz 2012 1

Rüyada lila görmekRüyada lila görmek

 

Rüyada lila rengi, lila görmek hayal kırıklıkları ve ret gösterir.
Rüyada lila rengi teriminin rüya açıklilası burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklila yapılmalıdır.
Bu sayfada lila renk kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlilanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlilak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.
lila birşey görmek rüyasının yorumu deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
One Comment »

  1. AZİZE TURGUT 11 Eylül 2012 at 12:47 -

    rüyamda, denizde yüzüyordum…bir el ayak bıleğımden benı çekmeye çalıştı dibe ama başaramadı…2 katlı bir evdeyım karşı apartmanın çatı kaına baktığımda lila rengınde boyanmış duvar vardı..harıkaydı hayranlıkla ızledığımı hatırlıyorum…duvar lila rengınde ama beyaz mavı ve kırmızı çizgileri vardı…2 kişi çıktı balkondan denıze gırdıler yuzduler..kafamı çevırdım merdıvenden yukarı çıktım ve ermenı bır adamla konuştum arkasından gıttım kapıyı suratıma kapattı..bende uyandım…ÇOK ETKILENDIM BU RUYADAN YORUMLAMANIZI SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM..TEŞEKKURLER

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.