Rüyada Metro görmek

Orhan Demir 28 Temmuz 2012 0

Rüyada Metro görmekRüyada Metro görmek

 

Rüyada metro görmek merak, öğrenme, keşif yönünüz hakkında ipuçları verir.
metroya binmek, metroya bindiğini görmek, metro ile gitmek, metro ile gittiğini görmek, metro ile seyahat etmek, metroyla seyahat ettiğini görmek gizli yönlerini keşmetmeye uğraştığınızı veya hedeflerinize ulaşmak için bilinçsizce yöntemler kullandığınızı ifade eder.
Rüyada metro kullanmak, metro kullandığını görmek, metro sürmek kararlarınızda iyice düşünmeden, acele hareket ettiğinizi işaret eder.
Rüyada metro teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.
Bu sayfada metro kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, metrosi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.
metro görmek rüyasının yorumu deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.