Rüyada Midye görmek

Orhan Demir 17 Kasım 2012 0

Rüyada Midye görmekRüyada Midye görmek

 

Rüyada canlı midye görmek üzüntüye işarettir, büyük bir tehlikenin gelmekte olduğunu haber verir.
Denizden midye çıkarmak, midye toplamak, topladığını görmek ahenkli bir iç huzura sahip olduğunuzu ve kaznçlı girişimlere delalettir.
Midye yemek, midye yediğini görmek keyifli bir arkadaş, dost buluşmasını veya memnun kalacağınız bir toplantıya katılacağınızı simgeler.
midye yemekleri, midye dolma, midye tava görmek, midye pişirmek gerçek yaşamınızda yapmanız gereken bir iş konusunda kendinizi aşırı derecede yetersiz gördüğünüzü, ancak işe başlayınca düşüncelerinizi ne kadar yersiz olduğunu anlayacağınızı ifade eder.
Rüyada midye görmek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu ruh hali, yaşı, cinsiyeti, eğitimi ve sosyal durumu, rüyanın görülme zamanı, gerçek yaşamındaki endişeleri ve sevinçleri ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak yorum yapılmalıdır. Bu sayfada midye kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.