Rüyada öpmek, öpüşmek, öpülmek, öpüştüğünü, öpüldüğünü görmek

Orhan Demir 27 Temmuz 2012 0

Rüyada öpmek, öpüşmek, öpülmek, öpüştüğünü, öpüldüğünü görmekRüyada öpmek, öpüşmek, öpülmek, öpüştüğünü, öpüldüğünü görmek

 

Rüyada öpmek, öpüşmek, öpülmek, öpüştüğünü, öpüldüğünü görmek en sık görülen rüyalardan biridir. Genel olarak aşk, sevgi, huzur, uyum ve memnuniyet ifade eder. Öpülen, öpüşülen kişiyle birlikte ele alınarak yorumlanır.
El öpmek saygı göstergesidir.
Yanaktan öpmek hayranlık, nezaket, saygı, dostluk ve saygı belirtir.
Ayak öpmek, birinin ayağını öpmek tevazu, alçakgönllülük ifadesidir.
Dudaktan öpmek, birisinin dudağını öpmek aşkla, flörtle ve izdivaçla ilgili mesajlar verir.
Boyundan öpmek, Enseden öpmek, bir kimsenin omuzunu öpmek Rahat tutku ve şehvet ifade eder.
Alından öpmek, birinin alnını öpmek takdir etmek simgesidir.
Birini gözlerinden öpmek, gözünü öptüğünü görmek hayranlıkla takdir etmek anlamındadır.
Rüyada bebek öpmek, bir bebeği öptüğünü görmek bütünlük eksikliği gösterir, tanrıya saygı ve hayranlığı temsil eder.
Rüyada anneyi öpmek, babayı öpmek gerçek yaşamınızda, rüya gördüğünüz anne veya babanıza daha fazla yer vermeniz gerektiğine, onunla ilişkinizi biraz daha derinleştirmeniz konusuna işaret eder.
Kardeşi öpmek, kardeşle öpüşmek kendi düşünce, inanç ve görüşlerini göstermek gerektiği anlamına gelir.
Rüyada sevgiliyi öpmek, sevgili ile öpüşmek uyanık yaşamınızda sevgilinizle ilişkiniz içine biraz daha romantik davranışlar enjekte etmeniz gerektiğini anlatır.
Sözlüyü öpmek, nişanlıyı öpmek genç ve taze aşk, romantizm sembolize eder. Güzel bir uyumu gösterir.
Arkadaşını öpmek, arkadaşıyla öpüşmek gerçek yaşamınızda, rüyadaki arkadaşının senin hakkında gerçekten ne hissettiğine emin olduğunu gösterir.
Eşini öpmek, karısını öpmek, kocasını öpmek güzel bir evlilik bağı içinde olduğunuzu, sevgiyi gayet güzel paylaştığınızı, tutkularınızın canlı kaldığını temsil eder. Bu rüya kadınsı ya da erkeksi tarafınız gayet sağlıklı olduğunu belirtir.
Ölü öpmek, ölüyle öpüşmek, ölmüş birini öpmek, ölüyü öptüğünü görmek kendini ifade etmek konusunda bazı sorunlarınız olduğunu temsil eder.
Yabancı biriyle öpüşmek uyanık hayatınızda kendini keşfetme konusunda eksikleriniz olduğunu, Daha fazla kendinizi, bazı yönlerinizi tanımanız gerektiğini ifade eder.
Biri tarafından zorla öpülmek yaşamınızda bazı maceralar aradığınızı ancak ne yapacağınızı, nasıl yapacağınızı bilmediğini gösterir.
Düşmanla öpüşmek, düşmanını öpmek ihanet, düşmanlık veya uzlaşma gerektiği anlamına gelir.
Kuş, kedi, köpek gibi bir hayvan öpmek romantik bir ilgi, sevgi eksikliği içinde olduğunuza delalet olabilir
Rüyada öpüşmek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki kaygılarınız ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.
Bu sayfada öpmek kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.
öpüştüğünü görmek rüyası tabiri, yorumu, izahı deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.
İpuçları: Alından öpmek, anneyi öpmek, Arkadaşını öpmek, arkadaşıyla öpüşmek, ayak öpmek, babayı öpmek, bebeği öptüğünü, bebek öpmek, birinin alnını, birinin ayağını, birisinin dudağını, Boyundan öpmek, dudaktan öpmek, düşmanını öpmek, Düşmanla öpüşmek, el öpmek, Enseden öpmek, eşini öpmek, gözlerinden öpmek, gözünü öptüğünü, hayvan öpmek, Kardeşi öpmek, kardeşle öpüşmek, karısını öpmek, kocasını öpmek, nişanlıyı öpmek, ölmüş birini öpmek, ölü öpmek, ölüyle öpüşmek, ölüyü öptüğünü, omuzunu, öpmek, öpüldüğünü, öpülmek, öpüşmek, öpüştüğünü, sevgili ile öpüşmek, sevgiliyi öpmek, Sözlüyü öpmek, Yabancı biriyle öpüşmek, yanaktan öpmek, zorla öpülmek

 

Sponsorlu Bağlantılar
Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.