Rüyada Timsah görmek

Orhan Demir 06 Temmuz 2012 1

Rüyada Timsah görmekRüyada Timsah görmek

 

Rüyada timsah görmek Hile, ihanet ve gizli içgüdüleri sembolize eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır.
Timsah, aynı zamanda kalın derili olup duyarsızlığı göstermektedir.
Yavru timsah, timsah yavrusu görmek, bu rüya size sebepsiz bazı ağrılı ve rahatsız edici sağlık sorunlarıyla uğraştığınızı ifade eder.
Rüyada timsahın karada yürümesi, karada yürüyen timsah, çok kötü size zarar verecek düşmanlarınız olduğuna işarettir.
Ruyada timsahın uyuduğunu, uyuyan timsah gormek, kaderin gazabina ugramak, hile ve aldatmak ve insanin dogustan sahip oldugu yetenek ve kabiliyetlerini temsil eder.
Rüyada bir timsahtan korkmak, timsahtan kaçmak, timsahtan korktuğunu, timsahtan kaçtığını görmek ; Sizin herhangi bir durum karsisinda olaya daha farkli bir bicimde yaklasmanizida isaret eder. Bu ruya ayni zamanda sizin hayattaki maddi ve manevi degerleri birbirinden ayirt edebilme yetenegine sahip oldugunuzu belirtir.
Timsah saldırısı Bu rüya hayatı ve bilinçaltının duygusal, bastırılmış ögelerinin uyanışını, maddi dünya arasında geçişi işaret eder.
Timsah sizi ısırdıysa, timsah ısırması, kendinize dikkat etmelisiniz, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.
Timsah öldürmek, bir timsahı öldürdüğünü görmek düşmanlarınızı yeneceğinize işaret eder. Fakat etafınızda gizli düşmanlarınız var kendinize dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.
Rüyada timsah eti yemek, timsah eti yediğini görmek Manevi ve ruhsal yonden kendinizi iyilestirmek ve gelistirmek zorundasiniz ama siz bunu devamli gozardi etmektesiniz.
Rüyada timsahla oynamak, üzerine binmek, timsahla gezmek sizin utanma duygunuzun az oldugunu yani yuzsuz, utanmaz, duygusuz, duyarsiz birisi oldugunuzu belirtir.
Rüyada timsah teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.
Bu sayfada timsah kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, timsahsi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.
timsah görmek rüyasının yorumu deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
One Comment »

  1. Tolga 29 Temmuz 2012 at 17:54 -

    Rüyamda 2 tane timsahtan kaçıyordum timsahlar evimin içindeydi ve ben onlardan kacmak ıcın banyoya gırdım tımsahlar kapıyı kırdılar ve banyoya gırdıler ve sonra uyandım. Sizce bu rüyanın anlamı nedir ?

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.