Ana Sayfa
» 
Rüyada Timsah görmek
a aa
Tarih : 06 Temmuz 2012 18:29
Rüyada Timsah görmek
Rüyada Timsah görmek
reklam

Rüyada Timsah görmekRüyada Timsah görmek

 

Rüyada timsah görmek Hile, ihanet ve gizli içgüdüleri sembolize eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır.
Timsah, aynı zamanda kalın derili olup duyarsızlığı göstermektedir.
Yavru timsah, timsah yavrusu görmek, bu rüya size sebepsiz bazı ağrılı ve rahatsız edici sağlık sorunlarıyla uğraştığınızı ifade eder.
Rüyada timsahın karada yürümesi, karada yürüyen timsah, çok kötü size zarar verecek düşmanlarınız olduğuna işarettir.
Ruyada timsahın uyuduğunu, uyuyan timsah gormek, kaderin gazabina ugramak, hile ve aldatmak ve insanin dogustan sahip oldugu yetenek ve kabiliyetlerini temsil eder.
Rüyada bir timsahtan korkmak, timsahtan kaçmak, timsahtan korktuğunu, timsahtan kaçtığını görmek ; Sizin herhangi bir durum karsisinda olaya daha farkli bir bicimde yaklasmanizida isaret eder. Bu ruya ayni zamanda sizin hayattaki maddi ve manevi degerleri birbirinden ayirt edebilme yetenegine sahip oldugunuzu belirtir.
Timsah saldırısı Bu rüya hayatı ve bilinçaltının duygusal, bastırılmış ögelerinin uyanışını, maddi dünya arasında geçişi işaret eder.
Timsah sizi ısırdıysa, timsah ısırması, kendinize dikkat etmelisiniz, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.
Timsah öldürmek, bir timsahı öldürdüğünü görmek düşmanlarınızı yeneceğinize işaret eder. Fakat etafınızda gizli düşmanlarınız var kendinize dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.
Rüyada timsah eti yemek, timsah eti yediğini görmek Manevi ve ruhsal yonden kendinizi iyilestirmek ve gelistirmek zorundasiniz ama siz bunu devamli gozardi etmektesiniz.
Rüyada timsahla oynamak, üzerine binmek, timsahla gezmek sizin utanma duygunuzun az oldugunu yani yuzsuz, utanmaz, duygusuz, duyarsiz birisi oldugunuzu belirtir.
Rüyada timsah teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.
Bu sayfada timsah kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, timsahsi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.
timsah görmek rüyasının yorumu deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.

Etiketler :

DİĞER RUYA TABİRLERİ HABERLERİ

  • Rüyada Hançer Görmek

   Rüyada Hançer Görmek

   HANÇER Rüyada hançer güç, kuvvet anlamına gelmektedir.     Elinde hançer oIduğunu gören işi güçIenir,kuvvet sahibi oIur. EIindeki hançeri kendine sapIayan, işIe iIgiIi hata işIemiş anIamına...

  • Rüyada Erzak Görme

   Rüyada Erzak Görme

     Rüyada Erzak Görmek - Rüyada Erzak Görmek Neye Yorumlanır - Erzak Görmek Rüya Tab¡r¡ - Rüyada Erzak Arabası Görmek - Ruyada Erzak Alıp Eve Get¡rmek Görmek Rüyada Erzak Görmek - Rüyada...

  • Rüyada Çam ağacı görmek

   Rüyada Çam ağacı görmek

   Rüyada Çam ağacı görmek   Rüyada çam ağacı görmek ; Sanş, yeni umutları, beklentileri sembolize eder. Rüyada canlı, yeşil, sağlıklı bir çam ağacı yaşamınızda şanslı bir döneme girdiğinizi ifade...

  • Rüya Tabirleri – El Bağlamak Ne Demektir – Rüyada El Bağlamak Ne Demektir

   Rüya Tabirleri – El Bağlamak Ne ...

   Rüya Tab¡rler¡ - El Bağlamak Ne Demekt¡r - Rüyada El Bağlamak Ne Demekt¡r Rüyada el baglamak hay¡r ¡le yorum-lanmaz. Rüyada parmaklar¡n¡ b¡rb¡r¡ne geç¡rmek suret¡yle el bag-lad¡g¡n¡ görmek, hay¡r...

  • Rüyada Dolu Görmek Ne Anlama Gelir

   Rüyada Dolu Görmek Ne Anlama Gelir

   Rüyada Dolu Görmek Ne Anlama Gel¡r Rüyada Dolu Görmek Ne Anlama Gel¡r Rüyada yağan görmek - Rüya tab¡rler¡ - Dolu tab¡r¡ Rüyada Dolu (yağan) Görmek, Tem¡z ve yararlı şeylerle dolu olan kab kacak...

YORUMLAR
Bu Habere 1 Yorum Yapılmıştır.
 • Tolga diyor ki ;
  29 Temmuz 2012 17:54

  Rüyamda 2 tane timsahtan kaçıyordum timsahlar evimin içindeydi ve ben onlardan kacmak ıcın banyoya gırdım tımsahlar kapıyı kırdılar ve banyoya gırdıler ve sonra uyandım. Sizce bu rüyanın anlamı nedir ?

RUYA YORUMLAR

KOMİKLER