Rüyada uyuyan köpek görmek

Orhan Demir 10 Temmuz 2012 0

Rüyada uyuyan köpek görmekRüyada uyuyan köpek görmek

 

Rüyada uyuyan köpek görmek
19, bayan, bekar, üniversite ogrencisi, tip fakültesi, üzgün-panik-korkmuş-yorgun. Rüyamı 4 ile 4. 49 arası sabaha yakın gördüm. Tip fakültesinde okuduğum icin pek uyumaya vaktim olmuyor, ders çalışırken aralarda bu sekilde ufak ufak kestiriyorum.
Rüyamda gece bilmediğim bir sitenin icinde yürüyorum. sitenin etrafı yuksek Demir tellerle çevrili bende bu tellerin yanındaki merdivenlerden yürüyerek sitenin bahçesinden asagi doğru iniyorum. Neden veya nasıl bilmiyorum ama arkamdan erkek kardesimin geldigini biliyorum, ama ne ona bakıyorum ne de onu görüyorum, sadece geldigini biliyorum.
Sonra merdivenlerden inmeye devam ederken bahçe telinin benim oldugum kısmı kap karanlık oluyor, karsı tarafta aydınlık. “Orada küçük bır kız cocuğu var biliyorum” diyorum ama yine ne bakiyorum ne de görüyorum, sadece var biliyorum o an.
Sonra bır kadın konuşuyor gibi hissediyorum, “küçük kız cok korkmuş, yolunu bulamıyor” dedi herhalde annesi diye düşünüyorum ama yine ne kadını görüyorum ne sesini duyuyorum. ( bu ruyadaki 3 kisiyi de sadece varmis gibi icimde hic sorgulamadan kabul ediyorum sanırım), sonra “tamam, ben yardıma gelicem, sakin hareket etmesin” diye düşünüyorum, bir yandan da ben oraya bu karanlıkta giderken erkek kardesim ne yapicak diye düşünüyorum.
Daha sonra birden dengemi kaybediyorum ve merdivenlerden yanda karanlikta beliren boşluğa düşecekken elimi uzatıp bır çalı ya da sarmaşığa tutunuyorum, bu sarmaşığı da telin diger kısmındaki bir köpek yavrusu ağzıyla tutmuş beni düşmekten koruyup çekip kurtarıyor. Tam o beni kurtarırım aslında düşmekten kurtulduğum yeri sadece bir an bir boşluk değilde bır yer gibi görüyorum ve orda da bir köpek uyuyor. sonra ben B’ni çekip kurtaran telin karşısındaki hafif beyaz ve sarimsi yavru köpeği seviyorum sonra telin karsi kisminda başka köpek yavrularıda beliriyor. onlarida seviyorum. benim elimi ağızlarına alıp emiyorlar. sonra bahçenin benim oldugum tarafındaki karanlığın etkisi geçiyor, ben düşerken fark ettigim köpeğin arkamdan yaklaştığını hissediyorum acaba ısırır mı derken o da elimi yalıyor.
İpuçları : demir teller, birilerini hissetmek, küçük kız çocuğu, çalıya tutunmak, sarmaşık, köpek yavrusu, boşluğa düşmek, beyaz köpek, sarı köpek, köpek sevmek rüya tabiri, köpek sevmek rüya açıklaması, köpek sevmek rüya anlamı, köpek sevmek neye dekalet eder, köpek sevmek ne anlama gelir, köpek sevmek nedir, köpek sevmek neyi gösterir, köpek sevmek ne demektir, köpek sevmek rüya yorumu, köpek sevmek neyi işaret eder, köpek sevmek rüya yorumu, köpek sevmek ne demek

 

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.