Rüyada Yılan görmek

Orhan Demir 29 Nisan 2014 0

Rüyada Yılan görmek

ruyada-yilan-gormek

Rüyada yılan görmek yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü ve rüyadaki davranışı gibi faktörlere bağlı olarak aşağıdaki mesajları verir.

Rüyada yılan görmek rüya tabiri bu faktörler göz alınarak yapılmalıdır.

İnsanın yılan görmesi önemli bir rüyadır ve dikkatle yorumlanmalıdır.

  • 1. Yılanlar gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.
  • 2. Yılan ihanet ve düşmanlığa, gizli düşmanlara işaret edebilir.
  • 3. Rüyada yılanlar ayartılmak, yoldan çıkarılmak konusunda uyarı yapabilir.
  • 4. En önemli mesaj budur. Yılanlar yaşam enerjisi ve sağlık konusunda mesaj verebilir. Çünkü yılanlar yüzyıllardır sağlık sembolüdür.

 

Yatakta yılan görmek: tabiri cinselliği temsil eder, cinsel yaşam konusunda bazı endişeleriniz olduğunu işaret eder.

Kıvrılmış yılan:, yılanın kıvrıldığını görmek sindirim sisteminde bir rahatsızlık olduğunu işaret edebilir. Mide, bağırsak hastalıkları veya bir zehirlenme ifadesi olabilir.

Evde yılan:  yılanı evde görmek hayalperest yada kavga içgüdülerini işaret eder. İster hayalperest, isterse kavga içgüdüsü hangisi olursa olsun her an evde bir tartışma yaşanmasına yol açabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı işaret eder.

Ağızdan yılan çıkması: ağzından yılan çıktığını görmek şifa, yükselen yaşam enerjisinin bir ifadesi olduğu gibi içinizdeki yaratıcı gücü doğru yönlendirme yeteneğine sahip olduğunuzu ve bunu kullanmanız gerektiğini işaret eder

Rüyada yılan tutmak: yılan tuttuğunu görmek kendini yenileme, eski gücüne kavuşma, gelişimi simgeler.

Evde yılan beslemek: yılan beslediğini görmek yaşamınızda kişisel olgunluğa eriştiğini’zi, yaşamın anlamı ve sırları konusunda ilerlemekte olduğunuzu simgeler.

Yılanla boğuşmak: yılanla boğuştuğunu görmek ölümle yaşam arasında bazı çelişkiler içinde olduğunuzu, ölümü ve öbür dünyayı aklınıza taktığınızı ifade eder. Gerçek yaşamınızda bu çelişkilerden kurtulmak için dengeyi sağlamalı, bu dünya için yapmanız gerekenleri ihmal etmemeli, öbür dünya için ibadet vb. şeyleri yapmalısınız.

Rüyada ağzına yılan girmesi: ağzına yılan girdiğini görmek aldığınız bir destek ile yaşama sevincinizde bir artış, yaşam enerjinizde bir yükselme olduğunu, sağlıklı güzel günlerin geleceğini simgeler.

Yılandan korkmak: yılandan korktuğunu görmek Yılan kuvvet ve enerji demektir. Ondan korkmak içinizdeki yaşam gücü, gizli veya potansiyel enerjiyi kullanmamak demektir. Derhal buna bir son vermeniz gerektiğini ifade eder.

Yılanın fare yediğini: yılanların böcek yakaladığını veya yılanın küçük bir hayvan yediğini görmek hayatta ayakta kalmak için öncelikle beslenmenize dikkat etmenize işaret eder.

Gökyüzünden yılan düşmesi: gökten yılanların düştüğünü, yılan yağdığını görmek aklını yeterince kullanmadan sadece içgüdüler ve alışkanlıkları ile sizi yönetenler olduğunu ve sizin buna isyan etmek üzere olduğunuzu ifade eder.

Vücudundan yılan çıktığını görmek: açıklaması aile fertleri arasında bir tartışmaya, bir aile içi kırgınlığa işaret eder.

Ağzından yılan çıktığını görmek: rüyada ağızdan yılan çıkması gerçek yaşamınızda söylediğiniz bir kötü sözden dolayı zara görmeye işaret eder.

Rüyada yatağında yada yastığında yılan öldürmek: anlamı tanıdığı birinin hastalık haberini almaya işarettir.

Yılan ile boğuşmak: yılan ile boğuştuğunu görmek rakiplerinizin sizi sürekli izlediğini ifade eder. Boğuşmadan galip çıkmak, rakiplerinizin size zarar veremeyceğini gösterir.

Rüyada yılan kesmek: yılanı doğramak, yılan parçalamak, yılanı parçalara bölmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan sorunları parçalara bölerek, onları birer bire çözerek kurtulacağınızı simgeler.

Yılan tutmak yılan yakalamak, yılan tuttuğunu, yılan yakaladığını görmek sizi korkutan olayın üzerine giderek bu şeyden emin olmaya işaret eder.

Yılana sahip olmak: yılan sahibi olduğunu görmek nedir gerçek yaşamınızda sağlıklı bir yaşam ve yüksek mevkilere erişeceğinizi temsil eder.

Rüyada büyük yılan: büyük yılanlar görmek ne demektir büyük ve güçlü düşmanınız olduğunu simgeler.

Küçük yılan: küçük yılanlar neye delalaet eder çevrenizde zayıf düşmanlarınız olduğunu sembolize eder.

Elinde yılan görmek: ne manaya gelir ilim ehli olmaya aday olduğunuzun simgesidir.

Yılanın uçarak yükselmesi: manası nedir huzur, ferahlık simgesidir.

Başının üstünde yılan görmek: neyi anlatır iş ve özel yaşamınızda itibar sahibi olmayı gösterir.

Bir çukur yada kabın içinde yılanlar görmek: manevi yaşamınızda bazı eksiklikler hissettiğinizi sembolize eder.

Ağaçta yılanlar: ağaç üzerinde yılan görmek arkadaşlarınızdan düşmanlığına, onlardan zarar görmeye işaret eder. Yılanların sokmaması zarar verememeleri anlamını taşır.

Rüyasında yılan ile konuşmak: Yılanın kendisiyle konuştuğunu, konuşan yılan görmek uyanık hayatınızda yaşamakta olduğunuz bir problemi konuşarak çözeceğinizi belirtir.

Rüyanda Yılanın kötü söylediğini görmek: gunluk hayatta kavgaya kadar varacak bir münakaşaya işarettir.

Rüyamda Altın yılan: gümüş yılan veya diğer madenlerden metal yılan görmek hayatınızda gerçekleşecek ve sizi mutlu edecek büyük bir hayra işaret eder.

Rüyada arkadan gelen: arkasında yürüyen yılan çevrenizdeki sinsi davranan, hileli bir düşmanı simgeler.

Rüyada engerek: kobra gibi zehirli yılan, zehirli yılanlar görmek yılan görmek çevrenizde size zarar verebilecek, çok tehlikeli düşmanlarınız, rakipleriniz olduğunu gösterir.

Rüyada ölü yılan: ölmüş yılan, yılan ölüsü görmek bir sağlık sorunu hakkında dikkatli olmanızı tavsiye eder.

Rüyalarda yılan kafası görmek: yılanın kafası dikkatli olmanız gereken bir durum olduğunu gösterir.

Rüyada yılan dişleri görmek: yılanın dişi sevdiğiniz birinden sizi kıracak bir söz işiteceğinizi ifade eder.

Yılan gözleri: yılan gözü görmek olaylara dikkatli bakmanız gerektiğini, içinde bulunduğunuz size ne tehlikeler getireceğini iyi görmeniz gerektiğini ifade eder.

Yılan kemiği: yılan iskeleti görmek daha mutlu olabilmek için sağlığınıza iyi bakmanız, sağlıklı yaşam için kendinize dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatan bir rüyadır.

Yılanı kafasından veya kuyruğundan tutarak havada sallamak: salladığını, yılanı fırlattığını görmek hedeflerinize giden yolda engelleri birer bire aşacağınızı işaret eder.

Yılan eti yemek: hasta ise şifa bulmaya, sağlıklı ise uzun sağlıklı bir yaşama işaret eder. Geniş bilgi için sayfayı ziyaret ediniz.

Uçan yılanlar: Gerçek öz bilinç ve olgunluk göstergesidir. Ayrıntılı yorumu okumak için sayfayız inceleyin.

Yılan öldürmek: Yaşam, gizli enerji yada güçtür, rüyada yılan öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler. Geniş bilgi için tıklayın.

Yılanın sesi: Her insanın içinde bir yaşam enerjisi vardır, bu güç kiminde fazla kimisinde azdır. Birçok insan içindeki gücün farkına varamaz.

Rüyada yılanın sesi: bu kişiler için önemli bir uyarıdır. Lütfen tıklayın.

Yılan ısırması: sinirli olma halini, cinsel dürtüleri ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterir. İnceleyiniz.

Renkli yılanlar: Rüyada görülen yılanların renkleri özel anlamlar taşır. Yılanın rengine göre anlamı farklıdır. Lütfen inceleyiniz.

Yılan kokusu: Yaşam sevinci ve yaşam enerjisinde yenilenmeyi işaret eder. Detaylar için tıklayın.

Büyük yılanlar: Büyük yılanlar çoğu zaman anlaşmazlık, tartışma, çekişmelerin yansımasını gösterir. Detaylar için kontrol edin.

Su yılanı: zenginliği, yaratıcılığı, gelişimi işaret eder. İlgili sayfada daha geniş bilgi vardır.

Yılan derisi: rüyada yılanın derisi çevreniz ile iletişim durumunuz hakkında bilgi verir. Detaylı bilgi için yılan derisi araması yapınız.

Mağara içinde yılan: Anne karnındaki güvenli yaşam deneyimi ile içinde bulunulan gerçek yaşam arasındaki farklılıkların yansıması olabilir. Yorum sayfasında geniş bilgiyi okuyabilirsiniz.

Çıngıraklı yılan: zamanın kıymetini bilmeyi, onu değerlendirmek gerektiğini anlatır. Çıngıraklı yılanlar sayfasında geniş açıklama vardır.

Piton yılanı: Tehlike, günah temsil eder ve açık cinsellik işaret eder. Ayrıntılı tabir için inceleyin.

Yılanın kendisine güzel bir söz söylediğini gören: düşman ile barisir. Bir rivayete göre hayir ve menfaate erer. Baska bir rivayete göre sonunda sevinilecek bir mal alir. Ayakli yilan görmek, düşmanin kuvvetine isarettir.

Etrafında toplanmış bir çok yılanlar görmek: akrabasinin kendisine düsman olduklarina bunlarin kendini soktugunu görmek, onlardan zarar göreceğine sokmaması, zararı dokunmayacağına delalet eder.

Rüyasında tırnaklı, pençeleri ve boynuzları olan yılan görmek: gayet serli büyük bir düsmana isarettir.

Bir yılandan korktuğunu gören: düsman serrinden emin olur. Bir yilan görüp korkmadigi halde ondan kaçtigini gören, kederlenir.

Bir yılanı kesip parçaladığını gören: düsmanindan öcünü almis olur.

Bir yılan beslediğini ve ondan korkmadığını gören: büyük bir mevkiye ulasir.

Rüyada büyük bir yılan görmek: düsmana isarettir. Rüyasinda agzina bir yilan girdigini gören, büyük bir ilim sahibi olur.

Rüyasında bir yılanin uçarak yüksek bir yere çıktığını gören: sevinir, bir yere gökten bir yilan düstügünü görmek, o yerin idarecisinin ölümüne isarettir. Basinin üzerinde yilan gören, hükümet makamlarinca itibarli sayilir.

Yılanlarla dolu bir yer görmek: müslümanlara karsi düsmanliga yorumlanir.

Yılanı kendi evine soktuğunu gören kimse: o yilan kendisine hile edecek bir düsmanidir. Yilani tuttugunu gören kimseye emniyet içerisinde bir düsman tarafindan mal gelir. Eger yilani öldürdüyse düsmanina galip olur.

Kendisini yılanın ısırdığını gören: kimseye düşmanı tarafından bir eza ve mesakkat erisir.

Rüyada yilani yaktigini görse: düsmanini katleder ve düsmanlarina galip gelir.

Yilanin uçtugunu görse: düsmanlan baska bir yere gider. Küçük yilan, küçük çocuktur.

Küçük bir yilani öldürdügünü görse: küçük çocugu vefat eder.

Rüyada, sokaklarda yilanlarin gezdigini görmek: o yerde harbin meydana gelmesine isarettir.

Yilan avladigini gören kimse: düsmanina hile yapmakla onlardan bir sey elde eder. Siyah yilan, hile ve yaramazligi cihetiyle düsmaninin en siddetlisidir.

Yilanin beyazi: zayif ve kuvvetsiz düsmandir.

Bir kimse rüyada, yilani deliginden girip çiktigini görse, o kimseyi mahzun edecek seytanin tasallutuna isarettir.

Rüyada yilanla kavga ettigini görse: kuvvetli düsmani ile harbeder ve düsmanindan korkar ve birbirlerinden ayrilirlar. Eger yilan onu soksa, bir musibete düser ve halas olmadan ümid kesilir.

Kendi döşeğinde bir yılan öldürdüğünü gören: kimsenin hanimi vefat eder.

iki parça edilmiş yılanın parçalarını eline aldığını gören kimse, düsmani bulunan bir kimseden istifade eder.

Rüyada yılanın etini çiğ olarak yediğini görse: düsmanina ve düsmaninin malina zafer bulur ve bu sebeple sevince erisir.

Yilanin etini pisirerek yedigini görse: düsmanina galip ve cihatyüzünden helal mala nail olur.

Yılanın, kendisini zehirleyerek vücudunun sistigini gören: kimsenin bir düsmani ile düsmanligi olur ve kendisine istenmeyen bir sey isabet eder.

Yilanin zehiri kendisine tesir edip et ve kemiklerim birbirinden ayirdigini görse: o kimse düsmani ile harbeder ve maglup olur. Ailesi ve çoluk çocugu muhtelif sehirlere dagilir. Eger bu halden öldügünü görse, düsmani onu öldürür.

Yilanin sivri disleri: düsmanin kuvvetidir.

Kendi evinin yılanlarla dolduğunu ve onlardan korkmadığını görse: o kimse kendi evinde nefsine düskün insanlari ve Müslüman düşmanlarını görür.

Rüyada görülen su yılanları: maldir.

Rüyada zehirsiz: sikintisiz, kendisine itaat ve diledigi gibi hareket eden bir takim yumusak yilanlara sahip olmak, rüyayi görenin eline eritilmis birtakim altin ve külçeler geçmesine ve onlari bir yere gömüp gizlemesine isarettir.

Rüyada arkadan yürüyen yilan: hileli düsmandir. Yilanlarin gözü önünde yürüdüklerim ve etrafinda dolastiklarını gören kimseye, beraberinde bulunan ve ona bir zarar ve ziyan veremeyecek düsmana isarettir.

Bir yilani görüp fakat ona görünmeksizin kaçsa: düsmanindan emin olur ve ona zafer bulur. ölmüs bir yilan görse, kendi cabasi olmadan Allah-u Teala düsmanim helak eder. Zarar ve ziyan vermeksizin birtakim yilanlarin evine girip çiktiklarinı görse, bu rüya akrabalarindan olan düsmana isarettir.O yilanlari yine ayni sekilde kendi evinden baska yerde görse, düsmaninin yabancilardan olmasina isarettir.

Yılanı iki parça ettiğim görse: düşmanın düşmanlığım yarıda keser, düşmanlık ve hilesini yapmaktan onu meneder.

Bir şehirde yılanların öldürüldüklerini ve onların büyüklerinden birisini kendisinin öldürdüğünü görse: o şehre sahip olur.

Yılanı yüksek bir yere çıkıyor görse: rahat, ferahlık ve sevince erişir.

Yılanın yüksek bir yerden indiğini görse: o yerde bir lider ölür.

Yılan eti yediğini gören kimseye: sevinç, menfaat ve izzet isabet eder,

Bir yerden bir yılan çıktığını görse: o yerde meydana çıkacak bir azaba işarettir.

Yılanın, kendisini yuttuğunu gören kimse: devlet ve saltanata nail olur.

Başında yılan öldüğünü görenin sani devlet ricali yanında yüce olur.

Rüyada yılanları çiğneyerek onların aralarında gezinmek: dereler dolusu,sellerin akacağı büyük bir yağmura işarettir.

Yılanlar hastalık ve kederi anlattığı gibi: düş kırıklıklarının da işaretçisidir’ler. Engerek yılanı bir bela anlamını taşır. Boğa yılanı ise, karışık ve kötü günlerin yaklaşması olarak değerlendirilir.

Rüyada yılan görmek iş hayatınızda karışık ve zor işlerle uğraşacağınıza, yılanın sürünerek size doğru geldiğini görmek: düşmanlarınızın birleşerek size karşı bir tehlike oluşturmaya çalıştırdıklarına, yılanla boğuşup öldürdüğünüzü görmek bir düşmanınızı yeneceğinize, yılan eti yemek bir işten fayda elde etmeye, yılan ile konuşmak düşman ile barışmaya işarettir

Rüyada yılan teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bu ruyalarda en çok görünenler arasına girmeyi başardı

Rüyada Para Görmek
Rüyada Yılan Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Fare Görmek
Rüyada Altın Görmek
Rüyada Kedi Görmek
Rüyada At Görmek
Rüyada Kan Görmek

 

 

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.